Foros de discusión
Projekt edukacyjny
Kasia Zawadzka, modificado hace 15 años.
Projekt edukacyjny
Community member Mensajes: 4 Fecha de incorporación: 9/03/11 Mensajes recientes
Witam!
Jestem nauczycielem matematyki i pracuję w szkole podstawowej.
Obecnie nasi gimazjaliści stoją przed obowiązkiem przygotowania projektu edukacyjnego. Zastanawiam się, czy może warto już w szkole podstawowej zachęcić uczniów do zrobienia "mini projektu" dotyczącego np. zastosowania matematyki w życiu codziennym.
Ciekawa jestem wszych opinii. Może macie jakieś doświadczenia z tym związane.
Pozdrawiam Kasia.
Jestem nauczycielem matematyki i pracuję w szkole podstawowej.
Obecnie nasi gimazjaliści stoją przed obowiązkiem przygotowania projektu edukacyjnego. Zastanawiam się, czy może warto już w szkole podstawowej zachęcić uczniów do zrobienia "mini projektu" dotyczącego np. zastosowania matematyki w życiu codziennym.
Ciekawa jestem wszych opinii. Może macie jakieś doświadczenia z tym związane.
Pozdrawiam Kasia.
Ewa Zielinska, modificado hace 15 años.
RE: Projekt edukacyjny
Community member Mensajes: 2 Fecha de incorporación: 9/03/11 Mensajes recientes
Witam Katarzyno.
Ciekawe pomysły dotyczące wykorzystania projektów w szkole możesz znaleźć na stronie eTwinning
http://www.etwinning.pl/aktualnosci/edukacyjne-warsztaty-line . Może warto pomyśleć o projekcie we współpracy ze szkołami poza Polską.
Pozdrawiam już wiosennie
Ewa
Ciekawe pomysły dotyczące wykorzystania projektów w szkole możesz znaleźć na stronie eTwinning
http://www.etwinning.pl/aktualnosci/edukacyjne-warsztaty-line . Może warto pomyśleć o projekcie we współpracy ze szkołami poza Polską.
Pozdrawiam już wiosennie
Ewa
Kasia Zawadzka, modificado hace 15 años.
RE: Projekt edukacyjny
Community member Mensajes: 4 Fecha de incorporación: 9/03/11 Mensajes recientes
Dziękuję Ewo!
To może rzeczywiście dobry pomysł, aby rozpocząć współpracę ze szkołami z innych państw. Mam nadzieję nawiązać kontakty z nauczycielami różnych krajów na konferencji scientix w maju.
Pozdrawiam Kasia
To może rzeczywiście dobry pomysł, aby rozpocząć współpracę ze szkołami z innych państw. Mam nadzieję nawiązać kontakty z nauczycielami różnych krajów na konferencji scientix w maju.
Pozdrawiam Kasia