Tulkojums uz pieprasījumu pakalpojums

.

Lasiet šo:
bg - cs - da  - el - et - fi - ga - hu - lt - lv - mt - nl - pt - ro - sk - sl - sv

Vai Jūs atradāt kādu interesantu mācību resursu Scientix mācību materiālos? Ja tas nav pieejams Jums vēlamā valodā, tad varat pieprasīt tulkojumu ar 'tulkojums uz pieprasījumu pakalpojumu'. Pakalpojums ir bezmaksas un pieejams tikai caur Scientix mājas lapu.

Kā tas strādā?


Ja mācību materiāls ir piemērots pakalpojumam, tad lapas lejasdaļā parādīsies “Pieprasīt tulkojumu” rinda ar attiecīgo mācību materiālu. (Tas vai mācību materiāls ir vai nav pieejams tulkojumam ir atkarīgs no autortiesību nosacījumiem, kas nosaka materiāli izplatīšanu. Lai mācību materiāls būtu pieejams tulkošanai pēc pieprasījuma, ir nepieciešama licence darba modifikācijai un atvasināšanai. Vairāk informācijas atradīsiet: http://creativecommons.org/licenses)


Lietotājs pieprasa tulkojumu, izvēloties valodu, kurā viņš/viņa vēlas, lai materiāls tiktu iztulkots. To var izdarīt, klikšķinot uz valodas koda zem rindas “Pieprasīt tulkojumu” materiāla apraksta lapā.

request translation

Parādīsies jauns logs, kurā būs redzams vai citi lietotāji nav jau pieprasījuši tā paša materiālu tulkojumu izvēlētajā valodā.

Ja nebūs izveidots tulkojums uz pieprasījumu konkrētā materiāla un valodas kombinācijai, tad automātiskais ziņa apstiprinās pieprasījumu.

request confirmation

Kad mācību materiāls ir sasniedzis trīs pieprasījumus valodai, Scientix komanda pārbauda pieprasījumus, un akcepta gadījumā, materiāls tiek iztulkots. Tulkošanai akceptētie resursi tiks publicēti  Scientix portālā ātrākais pēc vienas nedēļas, bet ne vēlāk kā pēc diviem mēnešiem (atkarībā no resursa garuma). Tiklīdz resursi tiks publicēti, pieprasītāji tiks informēti ar e-pasta starpniecību.

Valodas
Tulkojumi ir pieejami 23 oficiālajās Eiropas Savienības valodās.

angļu en
bulgāru bg
čehu cs
dāņu da
vācu de
grieķu el

spāņu es
igauņu et
somu fi
franču fr
īru ga
ungāru hu

itāļu it
lietuviešu lt
latviešu lv
maltiešu mt
holandiešu nl
poļu pl

portugāļu pt
rumāņu ro
slovāku sk
slovēņu sl
zviedru sv

Kritēriji
Tiks apstrādāti tikai tie pieprasījumi, kas izpildīs sekojošus kritērijus:
•    Lietotājam, kurš pieprasa tulkojumu ir jābūt reģistrētam Scientix mājas lapā.
•    Lietotājam, kurš pieprasa tulkojumu ir jābūt skolotājam un/vai piepraīto materiālu ir jāizmanto tikai izglītības nolūkiem.
•    Vienu un to pašu tulkojumu ir pieprasījuši vairāki dažādi lietotāji.

Prioritāte tiek piešķirta
•    tematiem, kas  vēl nav tulkoti attiecībā pret tematiem, kuriem jau ir materiāli vairākās valodās;
•    valodām, kurās ir mazāk pieejami materiāli attiecībā pret valodām, kurās ir pieejami vairāk materiālu;
•    materiāliem, kuriem ir piešķirts Kvalitātes kritērija apzīmējums no Scientix skolotāju komitejas.

Tātad – ko Jūs vēl gaidāt?

Upload resources

 

Status of the requests

How can you allow translations of your own resources?

Guide for owners of resources

Please note that to enable Translation on Demand of resources, only editable files can be uploaded of maximum 20 Megabytes (Mb) in volume. Please contact us if you have problems uploading editable files at scientix (at) eun.org